بلاگر شدن در سال 2022 چگونه است؟

آموزش بلاگری

بلاگر شدن را دوست دارید، اما چیزی مانع شما می شود؟ آیا از رقابت می ترسید و بنابراین نمی توانید اولین قدم را به سمت وبلاگ خود در اینستاگرام بردارید؟

امروز به شما خواهیم گفت که چرا باید فعالیت های رسانه های اجتماعی را امتحان کنید و چگونه بدون نیاز به خرید فالوور اینستاگرام، از وبلاگ نویسان مشهور شوید.

دلایل اصلی برای تبدیل شدن به یک بلاگر 

حوزه اینستاگرام هر دقیقه در حال رشد است. هر کاربر به طور متوسط ​​حداقل 28 دقیقه در روز را در شبکه اجتماعی سپری می کند. فریلنسینگ در حال محبوب تر شدن است، حرفه های آنلاین جدید ظاهر می شوند، و در حال حاضر یک تیم کامل پشت یک وبلاگ وجود دارد! آیا می توانید تصور کنید که چه فرصت هایی برای توسعه در شبکه های اجتماعی در انتظار شماست؟

 

پول خوبی به دست خواهید آورد

تبلیغات، انتشار محصولات اطلاعاتی، تبلیغ شرکت شما و فروش مشاوره – همه اینها را می توان در اینستاگرام انجام داد و صدها هزار تومان درآمد کسب کرد. راه های زیادی برای کسب درآمد وجود دارد! شما فقط باید سوار موج شوید.

 

شما به طور مداوم پیشرفت خواهید کرد

اینستاگرام خلاقیت و رهایی را آموزش می دهد. صحبت کردن با اعتماد به نفس جلوی دوربین، نحوه ایده پردازی برای ویدیوها در یک لحظه، نوشتن متن های جالب و ارائه اطلاعات مهارت هایی است که یک وبلاگ نویس در فرآیند حفظ حساب کاربری می آموزد.

در ابتدا گاهی مجبور می شوید فالوور واقعی اینستاگرام بخرید، اما به زودی یاد می گیرید که چگونه با دوربین کار کنید تا فقط از طریق کار به شهرت خود بیافزایید.

 

چگونه تصمیم می گیرید در مورد چه وبلاگی بنویسید؟

حتی کارهای روزمره و چیزهای کوچک هم با مخاطبان جالب از آب در می آید، اگر به چیزی که در مورد آن صحبت می کنید توجه کنید. به عنوان مثال، چگونه قهوه خود را درست می کنید؟ میلیون ها راه برای انجام آن وجود دارد، کدام یک را انتخاب کردید؟ به مردم در مورد آن در داستان بگویید، مردم بسیار علاقه مند خواهند شد!

 

برای وبلاگ نویس شدن لازم نیست یک طراح برتر یا یک موسیقی دان موفق باشید. موافقم، مسیر یک قهرمان بسیار جالب تر از یک نتیجه موفق است. اهداف خود را تعیین کنید، در مورد شکست ها صحبت کنید، افکار خود را به اشتراک بگذارید و زندگی رویاهای خود را در مقابل مخاطبان بسازید!

 

 

اصول اولیه بلاگری در اینستاگرام

1. به طور منظم پست منتشر کنید.

اگر امروز یک میلیون استوری ارسال کنید و فردا یکی دو مورد، علاقه مخاطبان را از دست می‌دهد و الگوریتم‌ها از تبلیغ حساب شما جلوگیری می‌کنند.

2. مخاطبان خود را درگیر کنید.

هرچه واکنش‌ها، پاسخ‌ها، نظرات، ورق زدن داستان‌ها بیشتر باشد، دسترسی بیشتر خواهد بود. اگر با وبلاگ شما تعاملی وجود داشته باشد، پلتفرم متوجه می شود که صفحه جالب است و بیشتر به شما نشان می دهد.

3. هر روز چندین موضوع را بچرخانید.

اگر نمی خواهید دنبال کنندگان از شما خسته شوند، وبلاگ را فقط بخاطر مفعت بارگذاری نکنید و محصولات یا خدمات خود را در هر پستی نفروشید. بین آنها محتوای سرگرم کننده و مفید قرار دهید.

4. از زوایای مختلف عکاسی کنید.

هیچ‌کس نمی‌خواهد برای چندین داستان پشت سر هم به سر سخنگو نگاه کند. از بغل، در یک آینه تمام قد، ​​از طریق دوربین جلو از خودتان عکاسی کنید و اسکرول نخواهید شد.

5. خطوط داستانی را در داستان ها بسازید.

حتی می توانید یک سفر معمولی به سینما را به یک داستان جالب تبدیل کنید. نحوه انتخاب لباس‌ها را نشان دهید، به ما بگویید با چه کسی می‌روید، ویدیویی از عینک‌های سه‌بعدی بگیرید و سپس از برداشت‌هایتان از فیلم بگویید. موافقم، این بسیار جالب تر از یک سلفی در سینما است!

منبع:یومینز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.