کلاس حضوری - ریاضیات آسان
school

رده دانش پژوه

رده دانش پژوه ریاضیات آسان  ویژه پایه های هفتم به بالا می باشد. آموزش در این رده شامل چهار دوره جمع و تفریق، ضرب، تقسیم و هندسه و دوره پیشرفته می باشد. دوره های اول تا سوم آموزش شامل ۱۰ جلسه ۲ ساعته بوده که در هر هفته ۱ جلسه برگزار می شود و دوره چهارم آموزش شامل ۱۲ جلسه ۲ ساعته است.با توجه به اهمیت سرعت عمل در محاسبات تستی در این رده سنی و به منظور افزایش تمرکز، خلاقیت و اعتماد به نفس، روش های ذهنی، سریع و جذاب محاسبات جمع، تفریق، ضرب و تقسیم اعداد طبیعی، اعشاری، کسری اعداد و صحیح آموزش داده می شود.به علاوه دانش پژوهان می آموزند تا محیط، مساحت و حجم اشکال پیشرفته هندسی رابا سرعت محاسبه کنند. در دوره پیشرفته دانش پژوه علاوه بر ۴ عمل اصلی روش های ساده و سریع انجام محاسبات ریشه دوم، ریشه سوم، توان ۲، توان ۳، دستگاه معادلات، مثلثات، لگاریتم و تعیین اضللاع مثلث فیثاغورس را آموزش می بینند.به منظور پرورش هوش منطقی-ریاضی علاوه بر محاسبات سریع و ذهنی، دانش پژوهان نیز به حل و طرح مساله پرداخته، معما حل می کنند، بازی های فکری گروهی، انفرادی و ریاضی انجام می دهند و زندگینامه دانشمندان و مخترعان را مطالعه می کنند.هر یک از این تکنیکها با تاثیرگذاری بر بخشی از مغز سبب پرورش هوش منطقی-ریاضی دانش آموز می شود. که منجر به ایجاد علاقه به ریاضی شده و دانش پژوهان محاسبات را ۱۵-۱۰ برابر سریعتر از روشهای معمولی انجام خواهند داد.

  • جمع و تفریق پیشرفته ذهنی و سریع اعداد علامتدار کسری، اعشاری و …
  • ضرب پیشرفته ذهنی و سریع اعداد علامتدار، کسری ،اعشاری و …
  • تقسیم و هندسه پیشرفته ذهنی و سریع
  • محاسبات سریع و ذهنی پیشرفته توان ۲ و ۳
  • لگاریتم مثلثات
  • ریشه دوم و سوم
  • دستگاه معادلات و …
done_outline

اخذ مدرک

در پایان دوره آموزشی، دانش پژوهان در آزمون جامع شرکت کرده و پس از قبولی، مدرک و تندیس فارغ التحصیلی در مراسمی که به همین منظور برگزار می شود به ایشان اهداء خواهد شد.

done_outline

اشتغال

فارغ التحصیلان پس از اخذ مدرک می توانند در کارگاه کمک مربیگری شرکت کرده و با احراز شرایط لازم به عنوان کمک مربی در کلاس های آموزشی حضور یابند.

جهت مشاوره یا ثبت نام در کلاس های آموزشی ریاضیات آسان در سراسر کشور با دفتر مرکزی یومینز تماس حاصل نمایید.

ترم ۱ دانش پژوه

دوره محاسبات ذهنی جمع و تفریق شامل ۱۰ جلسه ۲ ساعته می باشد و هر هفته یک جلسه برگزار می شود

هر چهار ترم دانش پژوه

شما می توانید برای هر چهار ترم دوره دانش پژوه یکجا ثبت نام کنید

ترم ۲ دانش پژوه

برای ثبت نام در این دوره باید دوره دانش پژوه ۱ را گذارنده باشید

ترم ۳ دانش پژوه

برای ثبت نام در این دوره باید دوره های دانش پژوه ۱ و ۲  را گذارنده باشید

ترم ۴ دانش پژوه

برای ثبت نام در این دوره باید دوره های دانش پژوه ۱ و ۲ و ۳ را گذارنده باشید

فهرست