shopping_cart

شرایط و قوانین فروشگاه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی سایت به دقت مطالعه فرمایید. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های خرید منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، و قانون تجارت و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتیکه در قوانین مندرج، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که به ثبت سفارش اقدام نماید.

سیاست های رعایت حریم شخصی

مدیریت  به مشتریا اطمینان می دهد به اطلاعات خصوصی اشخاص از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس، لیست کالاهای خریداری شده  و… که در زمان ثبت سفارش در سایت وارد می شود احترام گذاشته و از آن ها محافظت می کند.

ثبت و ارسال سفارش

  1.  روز کاری به معنی روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پذیرش می شود. تغییرات در زمان های کاری در بنر صفحه نخست سایت نمایش داده خواهد شد.

  2. همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی سایت از ساعت ۸ صبح تا ۸ عصر  روزهای شنبه تا پنجشنبه آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.

  3. کلیه سفارشهای ثبت شده به وسیله کد رهگیری که در فرآیند خرید به مشتریان داده می شود قابل پیگیری می باشد.

  4. پیشنهاد می شود قبل از انجام عملیات خرید نسبت به عضویت در سایت اقدام نمایید.

  5. در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری ، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش محفوظ است.

  6. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم های مربوطه را، با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند.بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

ثبت شکایات

کاربران محترم می توانند در صورت وجود هرگونه شکایتی با شماره های درج شده در بخش ارتباط با ما در سایت تماس بگیرند.

فهرست