school

رده دانش پژوه

رده دانش پژوه ریاضیات آسان  ویژه پایه های هفتم به بالا می باشد. آموزش در این رده شامل چهار دوره جمع و تفریق، ضرب، تقسیم و هندسه و دوره پیشرفته می باشد. دوره های اول تا سوم آموزش شامل ۱۰ جلسه ۲ ساعته بوده که در هر هفته ۱ جلسه برگزار می شود و دوره چهارم آموزش شامل ۱۲ جلسه ۲ ساعته است.

با توجه به اهمیت سرعت عمل در محاسبات تستی در این رده سنی و به منظور افزایش تمرکز، خلاقیت و اعتماد به نفس، روش های ذهنی، سریع و جذاب محاسبات جمع، تفریق، ضرب و تقسیم اعداد طبیعی، اعشاری، کسری اعداد و صحیح آموزش داده می شود.به علاوه دانش پژوهان می آموزند تا محیط، مساحت و حجم اشکال پیشرفته هندسی رابا سرعت محاسبه کنند. در دوره پیشرفته دانش پژوه علاوه بر ۴ عمل اصلی روش های ساده و سریع انجام محاسبات ریشه دوم، ریشه سوم، توان ۲، توان ۳، دستگاه معادلات، مثلثات، لگاریتم و تعیین اضللاع مثلث فیثاغورس را آموزش می بینند.

به منظور پرورش هوش منطقی-ریاضی علاوه بر محاسبات سریع و ذهنی، دانش پژوهان نیز به حل و طرح مساله پرداخته، معما حل می کنند، بازی های فکری گروهی، انفرادی و ریاضی انجام می دهند و زندگینامه دانشمندان و مخترعان را مطالعه می کنند.

هر یک از این تکنیکها با تاثیرگذاری بر بخشی از مغز سبب پرورش هوش منطقی-ریاضی دانش آموز می شود. که منجر به ایجاد علاقه به ریاضی شده و دانش پژوهان محاسبات را ۱۵-۱۰ برابر سریعتر از روشهای معمولی انجام خواهند داد.

done_outline

اخذ مدرک

  • در پایان دوره آموزشی، دانش پژوهان در آزمون جامع شرکت کرده و پس از قبولی، مدرک و تندیس فارق التحصیلی در مراسمی که به همین منظور برگزار می شود به ایشان اهداء خواهد شد.
done_outline

اشتغال

  • فارق التحصیلان پس از اخذ مدرک می توانند در کارگاه کمک مربیگری شرکت کرده و با احراز شرایط لازم به عنوان کمک مربی در کلاس های آموزشی حضور یابند.

جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی ریاضیات آسان در سراسر کشور با دفتر مرکزی یومینز تماس حاصل نمایید.

فهرست